vr 13 feb

Julian Sas

IN "MILES AND MEMORIES" TOUR

Het nieuwe JULIAN SAS album MILES AND MEMORIES markeert de terugkeer van de gitaarheld naar zijn favoriete band bezetting – het klassieke blues-rock trio – zang/gitaar, bas en drums. Waarbij in dit geval de nadruk wat meer op de rock en een fractie minder op de blues ligt.
Op ‘Miles And Memories’ kijkt Julian Sas tekstueel terug op 30 jaar ‘on the road’. 30 jaar muziek maken, reizen en meer muziek maken. Een jubileum dat niet gevierd gaat worden met een, voor de hand liggend, carrière overzicht maar met een spetterend nieuw album. En met heel veel concerten.

Julian Sas: Terugkijkend op dertig jaar van mijn leven onder weg; jammen en muziek maken, de titel ‘Miles And Memories’ dekt de lading perfect! ‘Electracoustic’ (Julians voorlaatste album) was klaar en werd goed ontvangen. Ik had een nieuwe band en nog veel muziek- en tekst ideeën die een uitweg zochten. Met de band begon ik aan het nieuwe materiaal te werken. En ik kan je vertellen; het voelde goed…..een nieuwe driekoppige band, andere invloeden, nieuwe grenzen om te overschrijden en echt vrij tijdens het spelen… we keerden terug naar een klassiek blues-rock trio. Net zoals ik jaren geleden begon. Het voelde als thuiskomen. De energie, de rock & roll, de blues. Het druipt er vanaf. Dertig jaar een niet-commerciële BLUES-ROCK band zijn maakt me trots! We stonden vaak op het kruispunt, maar verkochten nooit onze ziel. En dat doen we ook nooit. Dat hoeven we niet… dat willen we niet… het enige wat telde en nog steeds telt is de muziek! Niets anders doet ertoe… dus hier is het… ‘Miles And Memories’

Het is eind 1994 als de jonge Julian Sas zijn eigen band formeert en daarmee korte tijd naam maakte als een must-see live act en als één van Europa’s beste bluesgitaristen. Nu, 30 jaar later, is Julian Sas een gevestigde naam en bewonderd gitaar-held met een grote schare toegewijde fan over de hele wereld. Van de Benelux tot aan de Verenigde Staten, van Duitsland tot aan Brazilië en verder.

Voorverkoop

€ 20,00

Avondkassa

€ 22,00

Zaal Open

20:00 uur

Julian Sas

21:00 uur

Binnenkort bij P60

za 28 mrt

King King

20:00 uur

|

21:00 uur

|

€ 25,00

P60 Zaal
do 30 apr

Matt Schofield

MANY MOONS, VOL. 1 ALBUM TOUR

19:30 uur

|

20:30 uur

|

€ 22,50

P60 Zaal

Let op:

Alle evenementen die in P60 worden georganiseerd zijn in principe volledig staand. Ben je echt slecht ter been? Of heb je een andere klacht, waardoor je het eigenlijk niet trekt om een hele avond te staan? Laat dit dan ruim bijtijds aan ons weten. Wij hebben een beperkt aantal barkrukken, welke wij op verschillende plekken in de zaal kunnen zetten. Neem mail- of belcontact met ons op, dan kunnen wij samen met jou kijken naar wat de mogelijkheden zijn.


Overige informatie:

– Twee dagen voor aanvang van het evenement, krijg je van ons een mail met verdere informatie over de aanvangstijden en overige relevante informatie.

– Wil je deze informatie liever verder van tevoren opdoen? Neem dan eens een kijkje op de ‘Jouw Bezoek’-pagina. Daar vind je alle relevante informatie m.b.t. uw bezoek aan P60.

– Kan je onverhoopt niet? Of ben je opzoek naar tickets voor een uitverkochte show? Ticketmaster Resale is de enige betrouwbare manier om een tweedehands kaartje te bemachtigen en/of aan te bieden.