Na optredens op onder andere het North Sea Jazz Festival, in Japan en het Amsterdamse Concertgebouw mag ook P60 Giovanca weer verwelkomen.
Waar de winnares van een Zilveren Harp met haar eerste album Subway Silence haar reizen en ervaringen in de metro beschreef, geeft ze met haar tweede album While I’m Awake vooral inzicht in zichzelf. Volgens de zangeres komt de inspiratie voor While I’m Awake uit haar slapeloze nachten. ‘Tot ongeveer 3uur ’s nachts kun je wakker zijn, maar daarna is het niet leuk meer. ’s Nachts hoor je te slapen, dus doe je er alles aan om hierin te slagen.’ De insomnia zorgde voor verschillende states of mind die op het album zijn terug te horen. Volgens Giovanca kun je je in de nachtelijke uren overgeven aan verschillende gedachten en emoties die je overdag niet tegenkomt. Net als haar vorige album is ook While I’m Awake een subtiele crossover tussen jazz en pop. Live weet de zangeres het publiek in te pakken met haar pure soulvolle stem en performance.
P60 eetcafé 2in1 hap Eten in het P60 eetcafé + een entreekaartje met een korting van €2,- tot €4,-. Reserveren is noodzakelijk! Dat kan via 020-3453445. Voor meer informatie over de 2in1 hap klik hier.
Exposities Er zijn wisselende exposities in het P60 cafe van o.a. concert en portretfotografen. Kijk onder het kopje P60 cafe voor info over de exposanten.
P60 Mailinglist Schrijf je hier in. Je wordt iedere 2 weken op de hoogte gehouden van het programma, nieuwe shows en je kunt concertkaartjes winnen.
P60 is uitstekend bereikbaar met de auto én openbaar vervoer. Er rijden de hele nacht bussen! Route> klik hier