Contact Informatie

 

Adres:
Stadsplein 100a
1181 ZM Amstelveen

Telefoon: (+31)(0)20-345 3445
Fax: (+31)(0)20-345 3446

E-Mail: info@P60.nl

IBAN:  NL92 INGB 0685368645
BIC:  INGBNL2A
KvK:  34141001 (Kamer van Koophandel Amsterdam)
BTW:  NL809215950.B01

Eetcafe

Het eetcafe is open op do/vr/za van 17:30 tot 21:00. Reserveren kan via 020-345 3445 of online, klik hier om een tafel te boeken. Klik hier om de menukaart te bekijken.

Bereikbaarheid

Auto/fiets/lopen
Openbaar vervoer
Parkeren

Afdelingen

Verhuur/Programmering - Helma Wiebrecht: Helma@P60.nl
Programmering bands - Bert Dondorff: Bert@P60.nl
Programmering dance - Joeri Kerssens: Joeri@P60.nl
Productie - Joost Rijkse: Joost@P60.nl
Marketing & PR - Jaimy Buckert: Jaimy@P60.nl 
Marketing - Lisanne de Haan: Lisanne@P60.nl
Horeca - Merante Izaaks: Merante@P60.nl
Techniek - Barry van der Ham: Barry@P60.nl
Directie - Gerard Lohuis: Gerard@P60.nl
EVS - Deborah Külbs: evs@P60.nl

Wil je vrijwilliger worden? Mail even naar Pépé Doornbos: Pepe@P60.nl.


Contact

Telefoon: +31 20 3453445
Fax: +31 20 3453446
E-mail: info@p60.nl

Bezoekadres:
Stadsplein 100a 
1181 ZM Amstelveen

Media Links

Aanmelden Nieuwsbrief